.

מדריך ידידותי למשתמש

מהי רב דף?

רב דף היא מערכת מתקדמת, מהמובילות בעולם, ליצירת עמודי נחיתה שעובדים!

רב דף מציעה תבניות דפים שתוכננו מהמסד ועד הטפחות בידי משווקים מנוסים ומעצבים מובילים שיאפשרו לכם ליצור עמודים בעלי שיעור המרה גבוה במיוחד.

ממשק המערכת, שתוכנן בסיוע מומחים לחוויית משתמש, נועד לאפשר לכם ליצור בקלות ובמהירות גרסאות שונות של דפי הנחיתה שלכם כדי שתוכלו לבדוק אותן ולזהות את הגרסא המנצחת.

המשוואה על פיה תוכננה רב דף:

בסיס טוב וחזק + קלות ביצוע שינויים = דף נחיתה מנצח

תבניות הדפים מספקות את הבסיס החזק, הממשק הידידותי והחכם מספק את קלות ביצוע השינויים והתוצאה: ההרשמות, הפניות וכמובן המכירות שלכם בנסיקה!

אתם כמובן יכולים לקפוץ מיד לעבודה, אבל בכל זאת מומלץ לקרוא את המדריך הזה ולצפות בסרטונים לפני תחילת הפעילות.

למותר לציין, שגם הדף הזה נבנה באמצעות רב דף!

תוכן עניינים

מבט כולל על מערכת רב דף

שיטת הפעולה של רב דף היא פשוטה: בוחרים תבנית עבור הדף, עורכים את הדף: טקסטים, תמונות, טפסים באמצעות העורך החכם של רב דף (בשיטת "מה שרואים הוא מה שמקבלים"), שומרים את הדף להמשך עריכה וכאשר מסיימים את העריכה מפרסמים את הדף ברשת האינטרנט במגוון שיטות!

סרטון זה מציג מבט כולל על המערכת. הסרטון מציג את השלבים המרכזיים ביצירת דף באמצעות המערכת מבחירת התבנית ועד הפרסום ברשת האינטרנט.

צפו בסרטון המציג מבט כולל על רב דף

עקרונות עריכת דף: שינוי טקסטים ותמונות

ממשקי עריכת התמונות והטקסט בקב דף הוא פשוט ביותר. הממשק מבוסס על הרעיון של "מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל" כדי לערוך אזור טקסט פשוט נגשים אליו, מקליקים על הטקסט וממשק העריכה נפתח. הוספת תמונות לא יותר מורכבת מזה

צפו בסרטון המציג כיצד לשנות טקסטים ותמונות

עקרונות עריכת דף: הסרה, הכפלה, הוספה והזזה של אלמנטים

רב דף היא מערכת גמישה ביותר. אתם יכולים לערוך את התבנית שבחרתם, כמעט מבלי הכר, בזכות אפשרויות ההסרה ההכפלה והזזה. סרטון זה מגדיר מהו אלמנט ברב דף ומדגים כיצד מסירים, מכפילים מוסיפים או מזיזים אלמנטים. 

צפו בסרטון המציג כיצד להסיר, להכפיל ולהזיז אלמנטים

עקרונות עריכת דף: שינוי תצורה וצבע רקע של אלמנטים

חלק מהאלמנטים ברב דף מכילים אפשרות של שינוי תצורה. לדוגמא אלמנט טקסט יכול לכלול תמונה בצד שמאל, תמונה בציד ימין או לא לכלול תמונה כלל. סרטון זה מציג כיצד משנים תצורה וצבע רקע של אלמנטים.

צפו בסרטון המציג כיצד לבצע שינוי תצורה וצבע רקע של אלמנטים

עקרונות עריכת דף: שינוי מראה

חלק מהאלמנטים ברב דף מכילים אפשרות של שינוי תצורה. לדוגמא אלמנט טקסט יכול לכלול תמונה בצד שמאל, תמונה בציד ימין או לא לכלול תמונה כלל. סרטון זה מציג כיצד משנים תצורה של אלמנטים.

עקרונות עריכת דף: שילוב סרטוני וידאו בדפים

רב דף מאפשר, ברוב התבניות, שילוב קל ומהיר של סרטוני וידאו מיוטויב וגם משירותים אחרים. הסרטון הזה מראה כיצד משלבים סרטון וידאו ברב דף. 

עקרונות עריכת דף: שימוש בגלריות תמונות

כדי להקל עליכם את מלאכת בניית הדף בחלק מהתבניות אנחנו מציעים תמונות מוכנות שתוכלו לבחור. מדובר בעיקר על אזור הטופס, אזור הבולטים, אזור שאלות ותשובות, ואזורים נוספים כפי שתראו בסרטון.

עקרונות עריכת דף: תבניות מורכבות

חלק מהתבניות שאנחנו מציעים מורכבות מאזורים שונים שבכל אחד אלמנטים שונים. בתבניות אלה לא ניתן להעביר אלמנטים מאזור אחד לאחר. סרטון זה מדגים תבנית כזו.

עקרונות עריכת דף: גרסת המובייל

כמערכת בניית דפי נחיתה מתקדמת וחדשנית רב דף אינה מתעלמת ממהפכת הסמארטפונים המתחוללת בעולם. אחוז משמעותי מהמבקרים באתר שלכם עשויים להיות בעלי טלפונים ניידים ולעיתים קרובות עמוד הנחיתה הרגיל אינו מתאים להם.

לשם כך רב דף מאפשרת לכם ליצור גרסא מיוחדת של הדפים שמעוצבת באופן מיטבי עבור טלפונים חכמים. מדובר לא רק ברוחב הדף אלא גם בשילוב קריאה לפעולה ייחודית עבור טלפונים ניידים CALL TO (הקפצת מספר הטלפון שלכם לאפליקציית החיוג של הטלפון).

יותר מכך: כאשר אתם יוצרים צמד דפים: רגיל, כזה המיועד לטלפון חכם, רב דף תדע להחליף באופן אוטומטי את הדפים על פי המכשיר באמצעותו הגולש מבקר באתר שלכם!

ניהול קריאה לפעולה: טפסים וכפתורים

אזור הקריאה לפעולה המכיל טפסים כפתורים וקישורים הוא מבין גורמי ההמרה החשובים ביותר. רב דף כולל מחולל טפסים וכפתורים פשוט וקל לשימוש. הטפסים והכפתורים מעוצבים באופן אופטימאלי להמרה וכמובן מחוברים לרשימות שלכם ברב מסר! הסרטון מציג כיצד מעצבים טופס, קובעים את הרשימה ברב מסר שאליה הוא מחובר, מגדירים את דף התודה ועוד.

ניהול קריאה לפעולה: קישורים פנימיים

מערכת רב דף מאפשרת לכם ליצור בקלות קישורים פנימיים בתוך הדפים כדי "להקפיץ" את המבקר בדף לאזור הטופס או לכל אזור אחר בדף.

ניהול קריאה לפעולה: לכידת פרמטרים מכתובת הדף (url)

סרטון זה מדגים כיצד מערכת רב דף מאפשרת בקלות רבה לכידת פרמטרים מתוך ה url למשל - http://www.mydomain.co.il?ref=partner1 ושתילה שלהם ברשומה של הנרשם ברב מסר. תכונה זו תשמש אתכם בין השאר כדי לדעת מה מקור הלידים שפנו אליכם, מה הקמפיין או מי השותף שאחראי להבאתם.

פרסום דפים: ששת שיטות הפרסום

פרסום דף הוא התהליך של הפיכתו של הדף לנגיש לרשת האינטרנט. מערכת רב דף מאפשרת לכם לערוך דפים ולשמור את הגרסא האחרונה שלהם מספר בלתי מוגבל של פעמים לפני שאתם מחליטים שהגיע שעתו לפרסום לעולם.

רב דף מציעה 6 שיטות פרסום: פרסום במסגרת דומיין רב דף, פרסום בדומיין שלכם באמצעות הפניה, פרסום באמצעות פלגין מיוחד של wordpress, פרסום בקובץ HTML על גבי השרת שלכם ופרסום באמצעות Iframe על גבי השרת שלכם! הסרטון מספק הסבר כללי על ששת שיטות הפרסום הללו ויסייע לכם לבחור את שיטת הפרסום המתאימה לכם!

פרסום דפים: פרסום ברב דף, בדומיין ravpage.co.il

זו שיטת הפרסום הקלה והפשוטה ביותר. הדף מתפרסם תחת הדומיין ravpage.co.il בסאב דומיין משלכם תחת הדומיין ravpage.co.il סרטון זה מראה כיצד ליצור סאב דומיין משלכם וכיצד לפרסם דפים ברב דף.

פרסום דפים:פרסום באמצעות הפניה מהדומיין שלכם

רב דף מציעה שלוש שיטות לפרסום דפים תחת הדומיין שלכם ופרסום באמצעות הפניה הוא הנוח והיעיל מכולם. בשיטה זו אתם מבקשים מחברת האחסון שלכם לבצע תהליך חד פעמי ומאותו רגע אתם יכולים לחבר מספר בלתי מוגבל של דפים לדומיין שלכם בשליטה מלאה מתוך רב דף וללא צורך בכל סיוע נוסף! הסרטון מסביר כיצד.

פרסום דפים: פרסום באמצעות הפלגין של wordpress

אם יש לכם אתר שמבוסס על מערכת ניהול התוכן והבלוגים הפופולארית וורדפרס תוכלו לפרסם את הדפחם שלכם בדומיין שלכם באופן פשוט וקל באמצעות הפלגין המיוחד שפתחנו לוורדפרס

פרסום דפים: פרסום בשרת שלכם באמצעות Iframe

שיטה זו היא שיטה מתקדמת ומיועדת למי שיש לו גישה להעלאת קבצים לאתר שלו. ניתן להשתמש בשיטה זו גם כדי לייצר דף נחיתה במערכות ניהול תוכן כדוגמת wordpress. סרטון זה מדגים כיצד מפרסמים בשיטה זו.

פרסום דפים: פרסום באמצעות קובץ HTML

פרסום באמצעות קובץ HTML מאפשר לכם גמישות מקסימאלית במחיר של חוסר גמישות מסוים. בשיטה זו המערכת מספקת לכם גרסת HTML להורדה של הדף כך שתוכלו לשמור אותו בכתובת כרצונכם על גבי השרת שלכם. כמו כן תוכלו לערוך את הקובץ ולהכניס בו שינויים באמצעות עורך HTML או אפילו ישירות בקוד. אופציה זו מיועדת לבעלי ידע טכני או למי שיש לו נגישות לאיש מקצוע בעל יכולת כזו.

ניהול דפים: מחיקה, העתקה פרסום ועוד

מערכת רב דף מאפשרת לכם לקצר דרך ולבצע פעולות רבות בדפים ישירות מהדף הראשי של המערכת. בין השאר תוכלו להעתיק דפים, למחוק דפים, להסיר דפים מפרסום

אלמנט פלאפיי: מכירת מוצר ע"י הוספת כפתור קנייה

ברב דף ניתן לבנות דפי מכירה, שהם דפים שמטרתם להביא את המבקרים ממש לצעד הקנייה, וזאת ע"י הוספת כפתור הקניה של פלאפיי, דרכם הלקוח יוכל לשלם על המוצר או השרות שאתם מציעים.

סינונים ותגיות: איך לחפש, לתייג, ולסנן את הדפים שלכם

כשיש לכם כמות גדולה של דפים לפעמים זה יכול להיות לא קל למצוא את הדף בו אתם מעוניינים. סרטון זה מדגים את המערכות השונות שיעזרו לכם למצוא את הדפים בהם אתם מעוניינים, ע"י חיפוש, סינונים ע"י מאפייני הדפים, ותיוג הדפים בעצמכם וסינון על פי התיוגים.

תמונת רקע: איך להוסיף תמונת רקע לדף הנחיתה שלכם 

כשיש לכם דף שחסר בו קצת צבע ועניין תוכלו להוסיף תמונת רקע משלכם או להעלות תמונת גלריה מאצלנו ולשנות לגמרי את חווית המשתמש שייכנס לדף ובכך להגדיל את הסיכוי להמרה.

שאלות? הערות? נשמח לשמוע אתכם!

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.